-
Dzisiaj o godz. 10.30 pasowanie na ministrantów i przyjęcie do Służby Liturgicznej kandydatów, którzy przez cały rok przygotowywali się do tej zaszczytnej służby Panu Bogu.
-
Dzisiaj w niedzielę przypada bł. Michała Kozala bp; w pon. – św. Jolanty; we wtorek – św. Aliny m; w środę – św. Brata Alberta Chmielowskiego z; w czw. – św. Elżbiety dz; w piątek – św. Romualda o; w sob. – Florentyny. Solenizantom i jubilatom, życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.
-
Nabożeństwo „czerwcowe” do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. wieczornej.
-
Spotkania: młodzież we wtorek po wieczornej Eucharystii; Grupa lektorska w piątek o godz. 17.00; ministranci w piątek po Mszy św. wieczornej.
-
Zostało jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę lipcową do Medjugorie oraz wrześniową do Częstochowy na Jasną Górę. Program oraz lista zapisów w zakrystii.
-
W sobotę 20.VI. po Mszy św. wieczornej ostatnie przed wakacjami spotkanie Grupy „Salka”.
-
W następną niedzielę 21.VI. po Mszach św. ofiarą do puszek wesprzemy dzieła miłosierdzia „Parafialnej Caritas”.
-
Po uwzględnieniu świadectwa moralności i rocznej formacji w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, nasz Kościelny - pan Jorand Woś, w ub. piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, przyjął w Katedrze w Szczecinie z rąk ks. Arcybiskupa posługę Szafarza Nadzwyczajnego Komunii Świętej. Gratulujemy.
-
Wychodzącym ze świątyni polecamy tygodnik ”Niedziela”.
-
Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium – serdeczne Bóg zapłać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a gościom przebywającym w naszej Parafii także dobrego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.
Ks. Prałat dr Andrzej Dowal