OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XII Niedzielę Roku, 21-szy czerwca 2026 r.
-
Dzisiaj w niedzielę przypada św. Alicji oraz św. Alojzego Gonzagi z; w pon. – św. Tomasza Morea m; we wtorek – św. Zenona m. oraz Wandy; w środę – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; w czw. – św. Doroty Pustelnicy; w piątek – św. Zygmunta k; w sob. – św. Władysławy kr. i Władysława. Solenizantom i jubilatom, życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.
-
Dzisiaj w niedzielę po Mszach św. ofiarą do puszek wspieramy dzieła miłosierdzia „Parafialnej Caritas”.
-
Nabożeństwo „czerwcowe” do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. wieczornej.
-
Spotkania: młodzież we wtorek po wieczornej Eucharystii. Także ostatnie przed wakacjami spotkanie osób, które zawierzały się Matce Bożej – sobota 27.VI. po Mszy św. wieczornej.
-
W najbliższy piątek zakończymy uroczyście mijający kolejny Rok Szkolny i Katechetyczny. Msza św. dziękczynna z prośbą o szczęśliwe wakacje o godz. 8.00.
-
Odpust w cerkwi Gr. - Kat. z okazji św. Ap. Piotra i Pawła odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 11.30.
-
Zostało jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę lipcową do Medjugorie oraz wrześniową do Częstochowy na Jasną Górę. Program oraz lista zapisów w zakrystii.
-
Pracownikom Zarządu Dróg bardzo dziękujemy za troskę o zieleńce wokół Sanktuarium. Serdeczne Bóg zapłać!
-
Wychodzącym ze świątyni polecamy tygodnik ”Niedziela”.
-
Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium – serdeczne Bóg zapłać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a gościom przebywającym w naszej Parafii także dobrego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.
Ks. Prałat dr Andrzej Dowal